Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Nowy raper w DistrictAREA!

Nowy raper w DistrictAREA!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:46:07, 21 sierpień '17r.

Deep wyda płytę w DistrictAREA!

Warszawski label po raz kolejny zaskakuje - tym razem w jego szeregach pojawił się Deep, reprezentujący w dawnych czasach zespół 52 Dębiec. Wraz z ogłoszeniem przyjęcia rapera do labelu na YouTube pojawił się teledysk do utworu "C'est la vie" zapowiadający płytę Deepa o tytule "Katarakta". Za obraz odpowiada ekipa ML FILMZ.Deep rozpoczął swoją karierę kilkanaście lat temu, w czasach pierwszego boomu na rap, współtworząc wspólnie z Hansem skład 52 Dębiec. Następnie wydawał własnym nakładem solowe albumy. W 2016 roku w duecie z producentem Bobsonem (jako duet DXB) wypuścił album "Synergia". Z kolei "Katarakta" współtworzona jest z DANJIBEATZ, który odpowiada za wszystkie produkcje na płycie.

"C'est la vie" rozpoczyna właściwy etap promocji "Katarakty". Już niebawem ma rozpocząć się preorder, a w czasie przedsprzedaży w  sieci pojawią się kolejne single.  DistrictAREA i raper obiecują bardzo dużą dawkę emocji, a płyta jest wręcz zapowiadana jako "karuzela emocji, która nie pozwoli Ci zasnąć". Premiera płyty przewidziana jest na końcówkę września. "Katarakta" jest pierwszym albumem pod szyldem DA z trzech zaplanowanych na jesień.

"Historia pojawienia się Deepa w DA jest dość niezwykła, biorąc pod uwagę czasy w jakich żyjemy. Dzisiaj wszyscy wysyłają maile, piszą na FB lub Instagramie prosząc o informację na temat możliwej współpracy. Deep poszedł starą drogą - wysłał list z płytą. Godzinę po odebraniu listu byliśmy już umówieni na spotkanie i ustalenie szczegółów. "Katarakta" ma w sobie coś, czego nie mają młodzi i popularni obecnie raperzy. Deep rzuca słuchacza w tak różne i skrajne stany emocjonalne, że nie sposób przejść obojętnie obok tej płyty. Zdecydowaliśmy się wsiąść na tę karuzelę i mamy nadzieję, że nakłonimy do tego dużą rzeszę słuchaczy." - mówi Maciej Dziedzic z DistrictAREA.

Label ujawnił również opis "Katarakty":

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów