Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Jak powstał Szlagier?

Jak powstał Szlagier?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:44:20, 21 sierpień '17r.

W wywiadzie dla najnowszego magazynu VAIB jeden z członków supergrupy - Pono - zdradza nam tajemnice powstania projektu "Szlagier":

"Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy zaprosiłem Erosa i Hudego na moją płytę "Bunt". Spotykaliśmy się wspólnie na planie teledysków, generalnie towarzyszyła nam dobra atmosfera. Chwilę później, gdzieś przy okazji, DJ Def rzucił hasło, że byłoby fajnie, jakbyśmy zrobili wspólny krążek. Podzieliłem się z tym z chłopakami, ale początkowo pomysł nie zaiskrzył. Ustaliliśmy tylko, że będziemy spotykać się częściej, rozmawiać, pisać teksty i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nazywaliśmy to "treningówki". Tak właśnie powstały pierwsze numery - czysta zabawa rapem, bez specjalnego przekazu i wczówki. Nagraliśmy kilka utworów, a że praca szła całkiem fajnie, to pracowaliśmy sobie dalej. Tak w zasadzie powstał cały krążek. Czysta zajawka, bez planowania i pomysłu. Chcieliśmy po prostu razem pisać i nagrywać".

Na pytanie kto był mózgiem projektu Szczur odpowiada:

"Były cztery mózgi, każdy dał coś od siebie i trudno byłoby tutaj kogoś wyróżnić. Do tego dochodzą osoby z naszej wytwórni, które włożyły ogrom pracy, żeby album mógł trafić na półki sklepowe. Jako producent projektu, a także osoba prowadząca studio "Planet Beats", musiałem być obecny przy każdej sesji. Możemy zatem iść na kompromis i stwierdzić, że były trzy mózgi, a ja jako realizator byłem rękoma."

Członkowie supergrupy bardzo chwalą sobie wręcz przypadkową współpracę nad albumem. Klimat w studiu oceniali na bardzo dobry i pomimo różnic stylistycznych, wszyscy panowie umieli się dogadać.

#TAGI

#Szlagier
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów