Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Smolasty: Projekty, jakie wypuszczam, to nowy moment w polskiej muzyce.

Smolasty: Projekty, jakie wypuszczam, to nowy moment w polskiej muzyce.

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:23:27, 22 sierpień '17r.

W najnowszym magazynie VAIB możemy ujrzeć wywiad ze Smolastym, w którym to poruszony jest temat muzyki, jaką tworzy wokalista:

"Widzę siebie jako osobę ugruntowaną pozycją, mającą na koncie kilka longplay'ów i mixtape'ów. Myślę, że tworzę brzmienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Absolutnie nie sugeruję się recenzjami, ale te wszystkie pozytywne opinie, które dzisiaj słyszę, dają bardzo dużą motywację do dalszej pracy."

Smolasty porównuje również swój poprzedni projekt do obecnego, pod względem muzycznym, jak i całościowym:

"Te dwa materiały będą skrajnie różne. Jak nagrywałem "Jestem, Byłem, Będę", to wiedziałem, że to ma być czyste. Z kolei "LOS Mixtape" to znacznie więcej brudnych emocji i atmosfery nocnej Warszawy. Tematycznie materiał związany jest z używkami i ludźmi, którzy się zagubili. Ten klimat już jako producent zrobiłem na płycie "Lot 022" z Bałagane, teraz robię to jako wokalista. Lubię działać na płaszczyźnie undergroundowej. Skoro starsi słuchacze mówią, że tworzę wygładzony mainstream, to fajnie będzie "uciszyć ich" czymś ostrzejszym. Możliwe, że "LOS Mixtape" nie będzie miało żadnego teledysku. Chodzi bardziej o oznaczenie swojego terenu. Znajdzie się tam około 10 kawałków. Całość na tripowych, odwróconych bitach, z samplami od tyłu połączonymi z 808-mkami. Do tego śpiewane refreny. Prawdziwa mieszanka wybuchowa. Ogólnie projekty, jakie teraz wypuszczam, to nowy moment w polskiej muzyce. Wiadomo, że każdy artysta tak mówi, ale myślę, że w moim wypadku jest to prawda."

Obecnie Smolasty pracuje nad swoim pierwszym legalnym longplay'em, który zostanie wydany nakładem Warner Music Poland.

#TAGI

#Smolasty
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów