Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Deep - Katarakta - Okładka i data premiery

Deep - Katarakta - Okładka i data premiery

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 16:00:00, 24 sierpień '17r.

Deep - "Katarakta" - okładka i data premiery!

Poznaliśmy właśnie okładkę i datę premiery nadchodzącej płyty Deepa o tytule "Katarakta". Płyty możemy spodziewać się jeszcze we wrześniu!

DistrictAREA i Deep zaczynają na poważnie rozkręcać "karuzelę emocji", którą ma zapewnić nam album "Katarakta". Premiera krążka przewidziana jest na 29 września, natomiast przedsprzedaż płyty startuje już jutro. Wraz z datą premiery poznaliśmy także finalną wersję okładki.

Oficjalną stroną płyty jest www.deep52.pl, gdzie już niebawem będzie można zakupić płytę w limitowanym pakiecie preorderowym. Znajdą się w nim: autograf artysty, wlepki oraz plakat. Płyta wydana zostanie jako digipack, w którym znajdziemy także książeczkę z tekstami utworów.

Kilka dni temu pojawił się pierwszy klip zapowiadający krążek - "C'est la vie".Tak zapowiada płytę DistrictAREA:

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.


#TAGI

#Deep
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów