Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Płyty z HypeArena do pobrania za darmo!

Płyty z HypeArena do pobrania za darmo!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 18:00:00, 24 sierpień '17r.

Czy label będzie nadal szukał nowych twarzy w polskim rapie?

Wiosna to czas wielu akcji, w których wytwórnia promowała mniej znanych raperów. Jedną z nich była HypeArena przeprowadzona przez DistrictAREA. W dniu dzisiejszym label udostępnił trzy wydane albumy do ściągnięcia za darmo.

Od dzisiaj wszyscy mogą pobrać albumy Toczka, Ptaków Drapieżnych i Pękacza oraz Fleczera za darmo ze strony www.hypearena.pl.

Toczek - "Na granicy szaleństwa" to przegląd myśli i spostrzeżeń toczka - młodego rapera o wyrobionej pozycji na scenie freestyle'owej. Celne punktowanie środowiska wolnych styli, sentymentalny opis przeszłości, typowe "bangery" i emocjonalne obserwacje otaczającego go świata - to pełne spektrum myśli toczka które umieścił na tej płycie. Myśli, które z łatwością mogą postawić człowieka "Na Granicy Szaleństwa".

Galeria/Złote Twarze - "Ptaki Drapieżne" to projekt mocno artystyczny i zdecydowanie nieprzystający do obecnie panujących w Polsce trendów. Artyzm Galerii i Goldena przejawia się w absolutnie nieoczywistych metaforach oraz niepowtarzalnych klimatycznych bitach. EP-ka ta jest podróżą raperów i słuchaczy przez świat wyzwań z jakimi mierzy się człowiek.

To album, który zmusi Cię do myślenia i wprowadzi w zupełnie inny wymiar odczuwania emocji. To zdecydowanie nie jest płyta dla ludzi, którzy cenią sobie prosty przekaz – artyści tworząc PD stawiają bardzo wysoko poprzeczkę nie tylko sobie, ale przede wszystkim słuchaczom.

Pękacz/Fleczer - "5 RANO EP" to EP-ka, która swoim brzmieniem wbija się gdzieś pomiędzy klimat Włodiego i PRO8L3MU. nie uznaje kompromisów, opisuje świat twardo, bezpośrednio. Brzmieniowo to nie jest łatwa płyta - ale jej klimat zbudowany poprzez bity i celne odniesienia do świata rzeczywistego wprowadza w słuchacza w świat dorosłego człowieka wkurwionego na otaczające go środowisko. bez wątpienia starsi słuchacze znajdą tutaj pokrewną duszę. Z kolei młodsi dzięki "5 RANO EP" mogą dużo lepiej niż dotychczas zrozumieć na czym polega życie pełne wyzwań, obowiązków, sukcesów i porażek.

Płyty w wersji fizycznej dostępne są w sklepie wytwórni www.districtarea.pl.

DistirctAREA podjęła decyzję o wygaszeniu projektu "HypeArena" i skupieniu się od jesieni na innym modelu promocji mniej znanych artystów. W nadchodzących dniach mamy uzyskać więcej informacji na temat planów wytwórni odnośnie współpracy z nowymi raperami.

#TAGI

#HypeArena
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów