Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Młody o nowej płycie: Spodziewajcie się czegoś w klimacie Heavy Mental

Młody o nowej płycie: Spodziewajcie się czegoś w klimacie Heavy Mental

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:31:16, 25 sierpień '17r.

Zobacz 1. klip zwiastujący nowy album artysty!

Na MaxFloRecTV trafiła dziś (24.08) 1. wideozapowiedź nowej płyty Młodego. Raper kojarzony głównie z Heavy Mental i KRS-One'em prezentuje singiel pt. „Ludzie na miarę”. – Mój 2. solowy album będzie utrzymany w cięższym klimacie. Muzycznie „Stres” (1. singiel z płyty – przyp. red.) i „Ludzie na miarę” to w sumie najlżejsze numery – zdradza artysta

Kilka miesięcy temu na światowym rynku muzycznym pojawiła się kolejna płyta legendarnego rapera zza oceanu, KRS-One'a. Album „The World Is Mind” w większości wyprodukowany został przez Polaka, działającego pod pseudonimem Młody producenta i rapera z Bielska-Białej. Młody jest bowiem autorem 9 z 14 bitów. Dziś prezentuje nowy singiel zwiastujący jego 2. solowy krążek.

Za realizację powyższego wideo odpowiada grupa 3/4 UDGS Lab. Bit wyprodukował sam Młody. Scratche dorzucił DJ Kebs.

Ze względu na to, że sam produkuję album, możecie spodziewać się czegoś w klimacie Heavy Mental. Będą więc raczej mocne i surowe bębny z ciężkim basem, owinięte winylami, choć będą też tylko grane bity – zapowiada artysta. – Staram się zrobić spójną płytę pod kątem spokojnego odsłuchu niż do grania na imprezach – dodaje.

Przypomnijmy, że Młody to producent składu MeriDialu, 1/3 grupy Heavy Mental, artysta solowy (album „4 takty”) i główny producent najnowszej płyty KRS-One'a. Współpracował m.in. z takimi graczami polskiej sceny hip-hopowej, jak: O.S.T.R., Pezet, Fokus, Miuosh, GrubSon, Mielzky, DonGuralesko, BU, Rahim, Ematei Duch czy The Returners. Aktualnie pracuje nad swoją 2. długogrającą płytą solową. Wyda ją pod szyldem MaxFloRec. Oprócz „Ludzi na miarę” na MaxFloRecTV ukazał się jeszcze jeden singiel, „Stres”.

Singiel „Ludzie na miarę” dostępny jest w serwisach streamingowych (Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music i inne) oraz jako MP3 sklepach z muzyką w formie cyfrowej, np. na https://maxflosklep.pl/pl/p/Mlody-Ludzie-na-miare/850.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

#TAGI

#Młody
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów