Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Ten Typ Mes zaczepia Taco Hemingwaya

Ten Typ Mes zaczepia Taco Hemingwaya

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:49:23, 25 sierpień '17r.

"Nie biorę hajsu od EB, nie biorę hajsu od Coli" - tak nawinął Taco w ostatnim numerze "Nowy Kolor".

Ten Typ Mes jeszcze niedawno grał w warszawskim Rejsie dla EB, a teraz zapowiada na swoim FB numer specjalny dla tej marki piwa.  Raper z Warszawy nie przeszedł obojętnie obok wyżej wymienionego wersu i w swojej wypowiedzi dodał zaczepkę w stronę autora linijki.

"Za chwilę wyjdzie coś naprawdę dużego we współpracy z EB i nie mogę się doczekać aż podzielę się tym z Wami! Lubię pisać na zadany temat, jeśli go czuję - czy to dla Korteza czy EB - więc przyszło mi to bez trudu. Zrobiłem sobie też do tego numeru bit. Z kolei EB tak dosoli budżet klipu i koncertu, że zapewniam Was, wydarzenie zapisze się w historii teledysków i to capslockiem! Od lat współpracuję z markami, których produkty cenię i biorę za to hajs. Czy Wam to odpowiada - ocenicie sami. Wiadomo, że ostatnio temat znów zrobił się głośny po zwrotce Taco; no cóż, co kto lubi! Pozdro Filip, będziemy bacznie przyglądać się Twoim wyborom w przyszłości (co tam było w ostatnim klipie, Asics i Indigo paznokcie?)"

Utwór dla EB ma ujrzeć światło dzienne już 5 września. Przypominamy również, że to nie jedyna reklama znanych produktów przez warszawskiego rapera. Bacardi i Reebok to jego ostatnie najgłośniejsze współprace z wielkimi markami.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów