Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Check Formy – nowe wyzwanie dla raperów!

Check Formy – nowe wyzwanie dla raperów!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:09:52, 28 sierpień '17r.

Niedawno powstały w Poznaniu Nowy Label ma przyjemność zaprezentować pierwszy klip z akcji promocyjnej pod tytułem "Check formy". Jest to akcja skierowana do raperów, polega na nagraniu jednego numeru bez refrenu w konwencji pokazania swoich najlepszych umiejetności. Do nagranego kawałka należy nagrać video. Klipy bedą sie pojawiać na kanale Nowy Label co tydzień w czwartek o 16.00!!!

 

Chcesz wystąpić w Checku Formy? Nagraj swoją własną długą zwrotkę, dołącz do niej video i wyślij na adres: nowylabel@gmail.com lub na fanpage Nowy Label (w wiadomości prywatnej). Wybierzemy najlepsze Checki Formy i puścimy na kanale!

Na pierwszy ogień poszedł TwoFace!

 

Michał aka TwoFace – człowiek, który nie widzi przeszkód w systematycznym spalaniu sprzętu w studio. Zaczynał nagrywki w swoim rodzinnym mieście z miejsowymi raperami lecz chęć ciągłego rozwoju wyciąga go na głębokie wody poznanskiej sceny. Znany w wielu kręgach jako bezczelny skurwysyn szydzacy z głupoty innych przez nadmiar swojego SuperStylu! Choć jego twórczość wielokrotnie trafiała do ludzi ProBono. pnie się on pewnymi krokami w stronę desek większych scen!

 

 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów