Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Rusza preorder płyty Deep - Katarakta!

Rusza preorder płyty Deep - Katarakta!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:15:52, 28 sierpień '17r.

Rozpoczęła się przedsprzedaż płyty Deepa, zatytułowanej "Katarakta".

Od dzisiaj do 27 września wszyscy chętni mają możliwość zakupu preorderowej wersji płyty poprzez stronę www.deep52.pl lub bezpośrednio w sklepie wytwórni www.districtarea.pl. Kupując płytę w preorderze otrzymujesz: autograf artysty, wlepki oraz plakat. Płyta wydana zostanie jako digipack, w którym znajdziemy także książeczkę z tekstami utworów.

Premiera płyty przewidziana jest na 29 września i od tego dnia album dostępny będzie w sklepach Empik oraz w serwisach streamingowych.

Płyta opisywana jest jako "karuzela emocji":

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.

Tracklista płyty przedstawia się następująco:

1. Katarakta
2. Z deka denne
3. Na pół
4. Kret
5. C’est la vie
6. Oczy tej małej
7. Lustro
8. Bezahlen
9. Krąg
10. Woof.  feat . SKOR
11. Stare daty feat. BOBSON
12. Back door

#TAGI

#Deep
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów