Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Deep - Krąg

Deep - Krąg

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:25:49, 28 sierpień '17r.

Deep zaskakuje kolejnym utworem!

DistrictAREA nie zwalnia tempa promocji albumu "Katarakta" autorstwa Deepa. Kilka dni temu ruszył preorder płyty, a dziś otrzymujemy drugi teledysk, tym razem do utworu "Krąg" i jest on... zaskakujący.Po pierwszym singlu "C'est la vie" niektórzy słuchacze mogli spodziewać się kolejnej energicznej płyty na rynku, jednakże zapowiadana "karuzela emocji", jaką ma być ten krążek, właśnie zaskoczyła nas poprzez utwór "Krąg", utrzymany w zgoła odmiennych klimatach. O ile pierwszy klip prezentował "szaleństwo", o tyle nowy singiel według rapera i wytwórni można przypasować do takich emocji jak "smutek" czy "nostalgia".

Premiera płyty "Katarakta" odbędzie się 29 września. Preorder możesz zakupić na stronie www.deep52.pl.

Tak zapowiada płytę DistrictAREA:

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.

#TAGI

#Deep
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów