Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Tede tłumaczy - co to jest Trap?

Tede tłumaczy - co to jest Trap?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:18:33, 31 sierpień '17r.

W ostatnim wywiadzie Tedego dla Novy TV raper wypowiada się na wiele tematów związanych z premierą płyty "SKRRRT", wtrąca kilka słów na temat remixu "Madagaskaru" Queby, ustosunkował się do wypowiedzi Beteo o ostatnim wydawnictwie Jacka, a także informuje jak dobiera repertuar koncertowy.

Gdy zeszło na temat trapu w rapie, Tede krótko odpowiada tym, co czepiają się tego stylu w hip-hopie: "To najgorzej świadczy o tych, co się pluli. Przecież od płyty DBL w 2011 roku ja robię tę muzykę, której oni wszyscy jeszcze wtedy nie robili."

Jacek Graniecki udowadnia też, że wie doskonale co to jest trap: "Trap to jest to, że goście siedzą na chacie, na "traphałsie". Tam sprzedają dragi, tam kurwy robią lachę za hajs i nagrywają kawałki. No my nie handlujemy dragami i nie jesteśmy alfonsami, natomiast wszystko się zgadza - jest klimat. Dziupla to jest trap, nasze studio jest naszym "traphałsem"."

Tede tłumaczy, że on żyje trapem, ponieważ studio jest dla niego jak drugi dom i ze względu na klimat jest nazywany własnie domem trapu.#TAGI

#Tede
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów