Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Ten Typ Mes z klipem live 360' już dzisiaj!

Ten Typ Mes z klipem live 360' już dzisiaj!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:35:54, 05 wrzesień '17r.

Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już dzisiaj!

Dzisiejszego dnia o godz. 20.45 na Facebooku zobaczycie pierwszy w Polsce klip kręcony na żywo, z publicznością, bez cięć, jednym ujęciem w technologii 360'. To szaleństwo nazywa się „Tymczasem (Poczuć się dobrze)”, autorem utworu jest Ten Typ Mes, a całą realizację będzie można śledzić na fanpage’u marki EB, która jest sponsorem tego projektu.

Ten Typ Mes, artysta wszechstronny, raper i producent muzyczny, tekściarz i felietonista przyzwyczaił wszystkich do przełamywania kolejnych barier, ale tym razem jeszcze podbija stawkę. Klip, który ilustruje historię nowego utworu Mesa, powstanie dosłownie na oczach widzów, będzie bowiem bezpośrednio transmitowany na Facebooku. Towarzysząca Mesowi kamera 360o nakręci całość jednym ujęciem mastershot, bez miejsca na cięcia czy duble.

Ostatni kadr do teledysku będzie płynnym przejściem Mesa do koncertu, również filmowanego z 360-stopniowym polem widzenia. Dzięki temu widzowie na Facebooku dostaną nie tylko live stream ze sceny, ale także możliwość śledzenia wszystkiego co dzieje się wokół.

Warto zobaczyć tę transmisję także ze względu na niesamowite wizualizacje stworzone głównie na analogowym LOMOKINO, przygotowane przez Macieja Szupicę – jednego z najbardziej kreatywnych artystów sztuk wizualnych. Reżyserem teledysku jest Daniel Jaroszek, który zrobił wcześniej m.in. klip do utworu Tego Typa Mesa i Dawida Podsiadło „Codzienność”.

Przed nagraniem Mes odpowie na wybrane pytania, zadane przez fanów w komentarzach. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wyjątkowy koncert – o jego przebiegu również będziecie mogli decydować live. To można przeżyć tylko raz!

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów