Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Tede i DJ Tuniziano - czy dojdzie do wyjaśnienia konfliktu?

Tede i DJ Tuniziano - czy dojdzie do wyjaśnienia konfliktu?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:18:56, 05 wrzesień '17r.

Dojdzie do spotkania obu panów?

Na swoim instagramie DJ Tuniziano poinformował, że dziś jest w Warszawie. Wyszedł również z propozycją spotkania z TDF'em przy okazji audycji "Numer Raz na fali", którą prowadzi przyjaciel Tedego - Michał Witak, znany bardziej pod pseudonimem "Numer Raz". Zapewne obu raperów starsi słuchacze kojarzą z kolektywu "Warszafski Deszcz". Spotkanie, które były członek Wielkiego Joł zaproponował Jackowi, miałoby się odbyć dzisiaj (05.09.2017r.) o godzinie 22:00. Szczegółów przyczyny rozstania nie znamy, internauci jedynie spekulują.

Jednak warszawski raper na swoim instagramie odniósł się do zaproszenia: "TO BARDZO MILE @djtuniziano ZE ZAPRASZASZ MNIE DO AUDYCJI @antonionumeraz ZAPEWNE NIE MASZ POJECIA ZE JUTRO WIECZOREM BEDE BARDZO DALEKO (DALEJ NIZ TY UCIEKLES Z POLSKI) NA WAKACJACH. MAM NADZIEJE ZE MOJA NIEOBECNOSC NIE PRZESZKODZI TOBIE OPOWIEDZIEC O TYM CO JEST NORMALNE W SWIECIE ARABSKIM A NIE DO ZAAKCEPTOWANIA W KULTURZE EUROPEJSKIEJ I DOPROWADZILO DO NASZEGO "ROZSTANIA" (NIE TYLKO NASZEGO). PROPONUJE ZEBYSCIE ODEZWALI SIE DO @panzgrywus GDYZ JEST ON DYSPONENTEM NAGRANIA AUDIO NASZEJ ROZMOWY WNWJ PODCZAS KTOREJ PLACZESZ I BLAGASZ O WYBACZENIE. NAGRANIE TRWA PONAD GODZINE WIEC JAK CZAS AUDYCJI WAS OGRANICZA TO MOZNA OD RAZU TO WRZUCIC NA YT. BAWCIE SIE DOBRZE".

Po tej wypowiedzi zgadzałyby się najczęstsze przypuszczenia internautów - uderzenie kobiety. Panowie nie pokłócili się o swoje prywatne sprawy tylko sytuacyjnie. W tym przypadku prawdopodobny brak kultury ze strony Tuniziano. Być może już dzisiaj o 22:00 podczas audycji w radiu Czwórka przyjdzie nam usłyszeć prawdę dotyczącą zakończenia współpracy.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów