Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Chada - czego spodziewamy się na nadchodzącej płycie?

Chada - czego spodziewamy się na nadchodzącej płycie?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:48:11, 06 wrzesień '17r.

Chada to raper, który przede wszystkim nawija sporo o sobie.

Więc pierwszą rzeczą, którą wiekszość słuchaczy chciałaby usłyszeć na albumie to wyjaśnienie ostatnich sytuacji z życia Tomasza. Pytanie "dlaczego?" bardzo często mogłoby się pojawić, jeśli mielibyśmy wypisać co Tomek wyprawił przed pójściem do więzienia. Nie chodzi mi tu o wytykanie błędów (choć na pewno sporo negatywów możemy dostrzec w całym zajściu), ale żeby to sam raper na swoim nadchodzącym albumie zarapował słuchaczom trochę refleksji - na pewno takowe się pojawiły za kratami.Kontrowersyjnie! - napisał Tomek pod tym zdjęciem, które pojawiło się na jego instagramie.

Zdania ludzi co do Tomasza bardzo mocno się podzieliły, gdy musiał odsiedzieć wyrok po raz kolejny. Można rzec, że stał się recydywistą. Powtórzył błędy z przeszłości. Po raz kolejny wszedł w konflikt z prawem i tutaj najwięcej Chada zebrał hejtu. A raczej krytyki, bo jakby nie patrzeć - była ona w pełni podstawna. Jednak z drugiej strony byli i tacy, co bardzo mocno wierzyli w ulicznego rapera i czekali na jego powrót na wolność i kontynuacje działań muzycznych. Czego możemy się spodziewać na najnowszych projektach?Na pewno dużo refleksji dotyczących jego życia buntownika.

Gdzieś wyczytałem, że Chada ma napisanych tekstów na trzy kolejne płyty.  Nie jest to dla nas dziwne, ponieważ za kratami najwięcej jest jednego - czasu. Tomasz jako uliczny raper nie jest klasyfikowany do tych mniej ambitnych lirycznie, wręcz przeciwnie. Jako reprezentant ulicznego nurtu ma wiele do powiedzienia. Chciałbym usłyszeć coś kompletnie nowego na najnowszym materiale. Kolejny utwór o jebaniu policji na pewno możemy sobie darować. O niesprawiedliwości prawa? Również. Chyba, że Chada ma naprawdę ciekawe stanowisko w tych tematach po spędzeniu około dwóch lat w celi.Zmiana wizerunku Tomasza na pewno wpłynie na nowy materiał.

Rezygnacja z łysej glacy to już jest ogromny szok dla wielu wiernych fanów Tomka. Mało tego, jawne obnoszenie się tym, że się było w więzieniu po raz kolejny też jest dosyć trudne do odbioru. Zdjęcie powyżej wywołało sporo zamieszania na FP Chady. Pierwszy komentarz oddaje najlepiej moje stanowisko w tej sprawie, jak i większości patrząc po łapkach: "5 lat w tą szmatę się wycierałem, ale nigdy mi nie wpadło do głowy żeby to zabierać na wolność, nie wspomnę już o obnoszeniu się, że jestem recydywą. To drzwi które należy za sobą zamknąć i robić wszystko żeby się nie wpierdolić znowu. Z fartem i wszystkiego najlepszego.".

Co do produkcji na płycie możemy się spodziewać większości (albo i całości) RXa. Jeżeli chodzi o gości to oczywiście klasyczna śmietanka w postaci Zbuka, Kaena, Bezczela oraz kogoś jeszcze z ulicznego nurtu. Chociaż mam małą nadzieję, że Chada nas czymś zaskoczy, bo póki co da się przewidzieć jego kolejną płytę.

Także Tomku - za formę zrobioną w więzieniu propsy, a za nadchodzącą płytę... No zobaczymy.


#TAGI

#Chada
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów