Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Deep - Katarakta

Deep - Katarakta

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:04:48, 07 wrzesień '17r.

Dostaliśmy kolejny numer z nadchodzącej płyty!

Reprezentant zespołu Pięć Dwa, Deep, którego płyta zbliża się wielkimi krokami, opublikował dzisiaj kolejny singiel. Tym razem otrzymaliśmy odsłuch tytułowego utworu - "Katarakta".To już trzeci singiel, po opublikowanych wcześniej dwóch skrajnie odmiennych klipach do utworów "C'est la vie" oraz "Krąg". Cała płyta zamyka się w koncepcji "karuzeli emocji", a nowy singiel udowadnia, że po nadchodzącym albumie Deepa możemy spodziewać się bardzo dużej mieszanki emocji.

Premiera płyty "Katarakta" przewidziana jest na 29.09.2017. Preorder można zamówić na stronie http://www.deep52.pl/.

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.

#TAGI

#Deep
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów