Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Przedsprzedaż winylowego wydania albumu Miuosha "POP."

Przedsprzedaż winylowego wydania albumu Miuosha "POP."

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:49:59, 07 wrzesień '17r.

Dzisiaj swoją premierę ma ostatni klip promujący tegoroczne wydawnictwo Miuosha - wideo do utworu "Miasto Szczęścia", z gościnnym udziałem zespołu BAJM. Przy tej okazji rusza również przedsprzedaż winylowego wydania albumu, które do sklepów trafi 18/10.

Zamów limitowane wydanie winylowe na: http://miuosh.comAutorem wideoklipu jest znana ze współpracy z Miuoshem Grymuza, a za muzykę odpowiada Fleczer.


Album "POP." to najdojrzalsze i najbardziej dopracowane dzieło w dorobku katowickiego rapera. Do sklepów trafił 17 marca 2017 roku. Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawiają się goście, którzy do tej pory nie byli kojarzeni z rapem - m.in. Rogucki, Organek, Nosowska, BAJM, Myslovitz, duet Soxso czy Smolik. Płyta już została uznana za jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych w Polsce tego roku, a liczba zagranych koncertów oraz niesłabnące zainteresowanie nimi zdają się to tylko potwierdzać.

Obecnie Miuosh i FDG. Orkiestra kończą sezon letnich koncertów plenerowych, po których wracają w październiku serią koncertów akustycznych oraz trasą klubową, z nowymi aranżacjami i odświeżonym materiałem. 

#TAGI

#Miuosh
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów