Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Solar: Można się spodziewać Solara w wydaniu zupełnie innym niż dotychczas

Solar: Można się spodziewać Solara w wydaniu zupełnie innym niż dotychczas

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:58:08, 07 wrzesień '17r.

Solar oraz jego sposób promocji nadchodzącej płyty jest dosyć... nietypowy.

Po raz pierwszy współzałożyciel wytwórni SB Maffija Label uchylił rąbka tajemnicy związanej z nadchodzącą solówką rapera. 

"Myślę, że można się spodziewać Solara w wydaniu zupełnie innym niż dotychczas można było usłyszeć na płytach z Białasem czy na solowych kawałkach. Myślę, że przemodelowałem swój styl. Dużo pracy włożyłem w to, żeby swój warsztat oraz swój styl zdefiniować. To wszystko dzieje się na tej płycie, to taki mój Battlefield artystyczny. Jestem mega ciekawy odbioru, bo to dla mnie coś nowego"

Artysta wypowiedział się również na temat nadchodzącej płyty jego kompana - Białasa. Opisał ją nie zapominając o Lanku, czyli drugiej twarzy projektu, która zajęła się warstwą muzyczną "POLONu".

"Ja myślę, że to świetna płyta. Nie można zapominać o Lanku, który jest drugą połową tego duetu. To nie jest płyta Białasa tylko Białasa i Lanka i myślę, że chłopaki się zajebiście tutaj zgrali. To jest płyta, która przeciera pewne szlaki. To nie jest coś do końca zgodnego z dzisiejszymi polskimi trendami. Dużo chłopaki czerpią z Europy, mielą to na swój sposób fajnie. To bardzo świeży materiał przez co sporo osób może nie przyswajać go tak łatwo. To wyprzedza trochę swój czas, ja tak to czuję."


#TAGI

#Solar
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów