Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Planet ANM - Trzy metry do nieba

Planet ANM - Trzy metry do nieba

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:54:43, 15 wrzesień '17r.


Kolejny teledysk do płyty "Flashback".

Utwór pochodzi z albumu "Flashback" (premiera 08.09.2017 r.), drugiego w oficjalnym obiegu, po legalnym debiucie - "Universum" z 2014 roku, albumu Planeta ANM, który po 3 latach nieobecności na scenie wraca z materiałem aż ociekającym emocjami. Utwór wyprodukowany został dzięki współpracy producenckiej EljotSounds x Uneasy, a za video odpowiedzialna jest ekipa iMPROBROS.

"Flashback" to pierwszy album rapera, który wyłamuje się ze schematu dotychczasowej "galaktycznej" symboliki. Jak zresztą mówi sam Planet: "Nie zabiorę Cię w kosmos, nie będę namawiał abyś oderwał się od matki Ziemi i złapał wraz ze mną ogon komety. Posłuchaj co mam Ci do przekazania o mnie ...".

"Flashback" jest jak strzały migawki naprzemiennie odsłaniającej i zasłaniającej kluczowe momenty z życia autora. Jednak to nie tylko retrospekcje z mrocznej i gorzkiej przeszłości, ale również podróż po, pełnej skrajnych emocji, codzienności człowieka, który w mgnieniu oka z kochającego ojca potrafi przeistoczyć się w bezwzględnego szaleńca. "Flashback" to zarówno miłość, jak i nienawiść. To refleksja i żywioł. To wczoraj, dziś i jutro... Cała paleta emocji.×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów