Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Płyta Nagłego Ataku Spawacza ukaże się za sprawą Cypisa oraz Kaczmiego?

Płyta Nagłego Ataku Spawacza ukaże się za sprawą Cypisa oraz Kaczmiego?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:57:22, 28 wrzesień '17r.

Jeszcze kilka miesięcy temu grupa powstała na nowo, a płyta została w pełni nagrana.

O rozpadzie ekipy dowiedzieliśmy się niedawno, przy okazji pierwszego dissu Faziego na Cypisa. Obecnie konflikt między panami spowodował, że płyta najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego. Ale Kaczmi napisał długi post w tej sprawie:

"Słuchajcie Cyprian Solo, Krzysztof Milerski, Marcin Kamien Kaminski, osobiste animozje i pretensje zasłoniły to, co jest m.in istotne w tworzeniu muzyki - a są to fani, których mało co interesuje, czy my się kochamy, przyjaźnimy, lubimy, jest też paru takich, którzy mocno podburzają strony konfliktu. I nie dajmy satysfakcji tym drugim, tylko tym pierwszym, gdyż oni są kwintesencją naszego przetrwania w muzycznym świecie. Dlatego propozycja jest taka - zakopmy topór wojenny, rozejdźmy się w spokoju po tym, jak wydamy płytę. Jesteśmy to winni naszym fanom! Zróbmy to, a później każdy będzie współpracował tylko z tym, kim chce. Zarazem jednak - aby nie było historii, że cały dym był po to, żeby płyta się lepiej sprzedała itd. cały dochód przeznaczymy na cele dobroczynne. Tak sobie wyobrażam koniec tej historii. Skoro i tak płyta miała się nie ukazać, to nikt nie będzie stratny, za to fani zyskają materiał, a my zyskamy w ich oczach"

Jest to dobry pomysł ze strony członka już nieistniejącej grupy NAS, a nawet Cypis krótko na swoim instagramie poparł ten pomysł:

"Popieram jak najbardziej. Jak ma to zgnić gdzieś na dysku, to lepiej wydać to i całe siano dać na potrzebujących"

Pytanie co na to Fazi? Czy zgodzi się na taki pomysł wydania albumu?

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów