Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Mielzky szczerze o swoich streamach: To pomoc finansowa dla mojej mamy.

Mielzky szczerze o swoich streamach: To pomoc finansowa dla mojej mamy.

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:41:22, 28 wrzesień '17r.

Rodzina Mielzkiego nie jest w dobrej sytuacji finansowej.

Raper prowadząc od pewnego czasu streamy spotkał się z nieprzychylnymi opiniami dotyczącymi donejtów, jakie za nie dostaje. Za ostatni uzbierał aż 1300zł. Mielzky postanowił szczerze wypowiedzieć się o swojej sytuacji, a dokładnie jego mamy:

"Każdy kto mnie zna lub kojarzy moją muzykę, zdaje sobie sprawę z tego jak ważną osobą dla mnie jest moja mama. Niejednokrotnie odmawiała sobie wielu rzeczy byśmy tak ja, jak i moja siostra - mieli fajne dzieciństwo, pomimo różnych sytuacji komplikujących to. Ponad rok temu mama wraz z siostrą i jej synkiem zjechali na stancję na Gdańsk, zostawiając rodzinny dom w Starogardzie. Kwadrat w Stg wymagał remontu przedpokoju i łazienki głownie przez wzgląd na młodego liczonego w miesiącach. Pare miesięcy temu, mama zdecydowała że ogarną jakieś pożyczki i resztkę drobnych oszczędności włożą w remont, by móc wrócić do Starogardu. Zamówiły chłopów i materiały za niemałą kwotę, parę dni temu w połowie prac - podczas gdy były w Gdańsku, nocą pękła jakaś rura i wyjebało 1000 litrów wody. Nie dość że to co zostało zrobione - poszło wpizdu, doszły kolejne wydatki a w portfelu cisza. Żeby było mało umarł także piec gazowy, więc dodatkowych kilka koła więcej. Wiem że wielu z Was myślało że zostaję jakimś jutuberem czy bógwieco, ja jedynie pomyślałem że to fajna interakcja z ludźmi i możliwość byście poznali mnie lepiej, tyle. Wiem także że część z Was odbierze to jako żebractwo czy chujwieco, ja jednak nie chcę by moja mama, 60letnia kobieta która lekko w życiu nie miała - musiała teraz prosić jakichś cweli o parę stów zapomogi co i tak będzie kroplą w morzu potrzeb. Dlatego przez najbliższe dni powbijam sobie wieczorami na streama popykać w gry i pogadać z Wami, a każdą złotówkę przekażę im."

Raper również wspomina, że trwają prace nad nową płytą, a streamy nie będą trwać w nieskończoność:

"Oczywiście nie będzie to trwało w nieskończoność, ile się uda - tyle będzie super. Potem wracam do prac nad albumem. Wolę bym to ja robił z siebie idiotę niżeli one. Nigdy nie prosiłem Was i nie kazałem Wam kupować moich płyt, miałem to w dupie czy mieliście cd z chomika czy z empiku, bo wiem że nie każdy chce wydawać 4 dychy na cd. Cieszyło mnie że to macie i tyle. Będę mega wdzięczny jeśli rzucicie we mnie piątakiem podczas tych lajwów, gdyż moje oszczędności to setki a nie tysiące (choć pewnie wielu myśli inaczej) - więc nie mogę pomóc inaczej. Kanał na yt to Mielzky, tam w opisie są jakieś donejtowe szczegóły. Jeżeli 13 letnie dzieci płacą pato rodzinom za grupowe chlanie - nie muszę mieć skrupułów i czuć się z tym źle. Mam nadzieję że ukulamy cokolwiek i będą mogły sobie w spokoju z czasem wrócić do Starogardu."

Trzeba przyznać, że należy się ogromny szacunek za tak szczere wyznanie rapera.


#TAGI

#Mielzky
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów