Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu w Open FM!

Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu w Open FM!

KOMENTARZY: 1
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:43:23, 29 wrzesień '17r.
Trwa tydzień z polskim hip-hopem w Open FM.

W ramach akcji słuchacze wybierają najlepszy utwór w historii polskiego rapu. Głosowanie odbywa się na stronie open.fm/hiphop, a każdy użytkownik może codziennie oddać głos na maksymalnie 20 utworów.
 
W piątek 29 września uruchomiona zostanie stacja Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu, w której emitowana będzie lista 100 kawałków z największą liczbą głosów.
 
Akcję wspierają codzienne wywiady z artystami (Malik Montana, Bonson, KaeN, Włodi, Małach/Rufuz), które można oglądać na fanpage’u Open FM. Dodatkowo uruchomienie stacji poprzedzi panel dyskusyjny pt. Od Liroya do Taco. Jaki jest Top Wszech Czasów Polskiego Hip-Hopu? Udział w nim wezmą dziennikarze i wydawcy hip-hopowi: Anna Wójcik (ex-Prosto Label), Mateusz Natali (Popkiller), Jakub Rużyłło (Trójka).
 
Open FM w wersji mobilnej jest dostępne bezpłatnie na systemach operacyjnych Android i iOS. Serwis posiada też wersję desktopową pod adresem www.open.fm oraz niezależną aplikację desktopową do pobrania ze strony. Dodatkowo kanałów tworzonych przez redakcję Open FM można słuchać z poziomu strony głównej Wirtualnej Polski.
 
Radio oferuje w tej chwili dostęp do ponad 130 internetowych stacji radiowych, zróżnicowanych pod względem gatunku muzycznego, nastroju czy pory dnia.
 
Według badania Megapanel Gemius w sierpniu 2017 roku z aplikacji korzystało 700 000 RU.

#TAGI

#Open FM
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów