Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Deep - Katarakta - premiera płyty

Deep - Katarakta - premiera płyty

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:08:26, 02 październik '17r.

Dzisiaj premiera płyty Deep - "Katarakta".

Krążek dostępny jest na www.deep52.pl oraz w streamingu. Tym razem fizyczna płyta w Empiku dostępna będzie od 6.10.2017. Do tej pory nabyć ją będzie można przez Internet lub w wybranych sklepach sieci MediaMarkt i Saturn.

Słuchacze mogą także uzyskać dostęp do płyty poprzez serwisy Spotify i TIDAL. W tym momencie na YouTube dostępna jest playlista z singlami promującymi płytę - kolejne utwory pojawiać się będą w ciągu nadchodzącego miesiąca.

Do tej pory single Deepa zostały ocenione bardzo pozytywnie, a przedpremierowa recenzja Marcina Flinta dla Noisey Polska porównuje"Kataraktę" do "Wilka Chodnikowego" Bisza: "Ma "Katarakta" coś z biszowego "Wilka Chodnikowego". Nie tylko językową sprawność, żar i chęć walki z wiatrakami do krwi ostatniej. Nie tylko to, że muzyce oderwanej od określonego flow i określonych tekstów trudno by się było obronić, ale słowo wżera się w dźwięk tak, że nikt tu niczego nie odrywa. Obie płyty bolą uzmysławiając nam gdzie żyjemy. I że to nie smutna buźka pod filmikiem z Aleppo, tylko ciężka, mordercza praca nad sobą czyni nas lepszymi."

Jeżeli chcesz wiedzieć czym jest płyta, która tak zaskakuje singlami, pewne wskazówki da Ci opis Deep "Katarakta":

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.

#TAGI

#Deep
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów