Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Pelson zakończył karierę?

Pelson zakończył karierę?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:45:04, 02 październik '17r.

"To fajny moment na powiedzenie sobie - dobra, już starczy"

Wspólny numer z Otsochodzi - "Szacunek za klasyk" -  będący ukłonem w stronę lat 90-tych i ogólnie pojętego klasyku wydaje się być ostatnim kawałkiem, który mogliśmy usłyszeć od rapera. W rozmowie z newonce.net mówi:

"Mówiłem sobie, że to już koniec, ale pojawił się ten projekt, zobaczyłem, że jest w niego zaangażowanych sporo osób, że jest duży budżet na klip, że jest Janek, z którym łączy nas wiele wspólnych rzeczy. I pomyślałem, że fajnie jest zakończyć w taki sposób. Poza tym zaczynam swoją zwrotkę od wersu: historia zatoczyła koło. Wiesz, ja kiedyś nawet wpadłem z Vieniem na urodziny małego jeszcze Janka, daliśmy mu w prezencie płytę. A teraz on jest w Asfalt Records, ma swój lot, jest rozpoznawalny. To połączenie przez historię, która jest już za nami to fajny moment na powiedzenie sobie: dobra, już starczy"

Jednak nie zapominajmy, że jeszcze wyjdzie jeden numer, na którym usłyszymy Pelsona. Mowa tu o jego gościnnym udziale na płycie reprezentanta Alkopoligamii. Sam Pjus poinformował na swoich social mediach:

"Media obiegł news, że Pelson kończy karierę. #golf jest jego życiem, więc rozumiem, ale od razu mówię, że numer z Otsochodzi nie był ostatnim jaki usłyszycie. Dzieki płycie #SłowoWtóry: w utworze "Niewielka Warszawska"

Płyta ta jest nietypowa pod względem realizacji, ale o tym więcej pisaliśmy tutaj.

#TAGI

#Pelson
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów