Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Dwa Sławy wyjaśniają odejście od Embryo Nagrania

Dwa Sławy wyjaśniają odejście od Embryo Nagrania

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:14:52, 03 październik '17r.

Okazuje się, że z Markiem Dulewiczem raperzy rozeszli się w zgodzie.

Przy okazji najnowszego singla od duetu Dwa Sławy o tytule "Zdejm Czapke" dowiadujemy się, że zaszły pewne zmiany co do wydawania kolejnej muzyki od raperów. Przede wszystkim nowy kanał - X2, który okazuje się ich nową, własną wytwórnią. Od razu powstał szum wsród fanów - co się stało z Embryo Nagrania, które należy do Marka Dulewicza? Duet na swoim FB sam opisał zaistniałą sytuację w długim poście:

"Herbatniczki, należy Wam się kilka słów wyjaśniających co tu się obecnie odpierdoriro. 
Po pierwsze primo X2. Wydajemy się sami, bo zawsze chcieliśmy być sobie sterem, marynarzem i tatuażem. Poza tym sądzimy, że tak winien robić każdy twórca - półinteligent, który zachował chociaż kapkę grosza w materacu. Nie mamy jednak mokrych snów o ekspansji, dlatego też nie nadsyłajcie, prosimy, Waszych demówek (będą komisyjnie niszczone niszczarką z silnikiem 2.2, no, może poza tymi pięcioma nadesłanymi przez ostatnie 12 godzin), bo na tę chwilę pod nazwą X2 kryją się tylko nasze gęby i tylko nimi będziemy świecić. 
Po drugie primo Embryo. Glamrap musi wyhamować konfidencjonalne podniecenie, nie było kłótni, afer, tłuczenia talerzy. Z Markiem rozeszliśmy się w zgodzie, obie strony podjęły i uszanowały tę decyzję. Dużo się od niego nauczyliśmy i jesteśmy wdzięczni za te 5 lat, bo wychodzimy stamtąd jako dużo bardziej wise niggas. Teraz Glamrap może nam w komentarzach wstawiać kutasy. 
Po trzecie primo - ultimo klip do ATCS. No mówiłem, mówiłem różne rzeczy. Musimy Was przeprosić, bo na koncertach dokazywaliście i licznie przysyłaliście zrzutki z telefonów, ale wyżej wymieniony jednak się nie ukaże. Powody takiego stanu rzeczy zachowamy dla siebie, obiecując jednocześnie, że taka sytuacja już nie będzie miała miejsca, a część tych ujęć postaramy się wykorzystać w nowych rzeczach."

Dodatkowo, pod nowym singlem jest informacja, że kolejna płyta od Rado i Astka ma się ukazać w 2018 roku. Czyżby znowu styczeń?

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów