Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Kafar Dix37 - To Tylko My (prod. Klimson)

Kafar Dix37 - To Tylko My (prod. Klimson)

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:17:34, 09 październik '17r.

Kafar Dixon37 - pierwszy klip z nowej płyty!

W sieci pojawił się pierwszy teledysk promujący płytę Kafara Dixon37 - "Panaceum 2: Trzeba Żyć".  Ekipa 9Liter Filmy zobrazowała utwór "To Tylko My", do którego muzykę wyprodukował Klimson.Płyta w zestawie limitowanym dostępna jest na stronie www.kafardix37.pl - głównej stronie promocyjnej płyty. Z informacji zawartych na stronie możemy dowiedzieć się, że nowy album Kafara zawiera 15 utworów, a w edycji limitowanej dostępnej tylko w sklepie www.districtarea.pl znajdziemy także plakat, wlepki, autograf rapera oraz płytę-niespodziankę. Wytwórnia zapowiada, że to nie wszystko - w trakcie preorderu mamy otrzymać dodatkowe informacje na temat płyty i specjalnej zawartości książeczki.

Poprzednia solówka Kafara - "Panaceum" - zdobyła status Złotej Płyty w marcu 2017 roku. Warszawski label wydał w listopadzie 2016 roku wspólny album Dixon37 - "Krew Za Krew", który również w marcu 2017 roku otrzymał status Złotej Płyty.

Dotychczas raper oraz wytwórnia nie ujawnili jakich gości będziemy mogli usłyszeć na płycie Kafara.

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów