Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Solar i jego solopozakontrolo - dziwne wpisy oraz usunięty fanpage

Solar i jego solopozakontrolo - dziwne wpisy oraz usunięty fanpage

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:43:21, 10 październik '17r.

Nietuzinkowa promocja płyty czy po prostu u rapera nie najlepiej?

"Solopozakontrolo" - rozważmy ten nieprzypadkowy tytuł nadchodzącego albumu do obecnej sytuacji. Na fanpage Solara, który właśnie zniknął (został usunięty z niewiadomych przyczyn), mogliśmy zauważyć wiele niepokojących wpisów. Sugestie, że "chłopakom się udało, a mi nie" prowokują do myślenia, że nastąpi rozłam u założycieli SB Maffija Label. Wiele portali od razu Wam wyjedzie z taką informacją, ale my Wam powiemy - pomyślmy chwilkę.

Przykłady takich wpisów dla przybliżenia sytuacji (FP został usunięty narazie) znajdziecie tutaj, gdyż o tym pisaliśmy wcześniej.

Stylistyka ostatniego pisania Solara na jego wszystkich social media sugeruje obniżenie IQ o wiele poniżej średniej krajowej. Czy założyciel SB Maffiji serio mógłby być aż taki głupi - jak wiele osób domniema? Nawet Quebonafide propsuje rapera za wszystko, co dla niego zrobił od strony techniczno-służbowej. Zapewne chodzi tu o wszelkie sprawy pozamuzyczne, ale również i te rapowe - mix i master sam się nie zrobi. Tak, Solar w swoim studio prężnie pracuje za sterami wszystkich gałek od dobrego brzmienia. Wiele można jeszcze wymieniać, ale my mówimy - zachowajmy spokój, to czysta promocja.

Nawet jakby sprawdzić ostatni singiel Solara, to lirycznie jest on ponad całą SB Maffiją - tak uważa spore grono komentujących na YT. Przypomnijmy sobie również jego mocne wersy typu punchline z poprzednich utworów - to musiała zrobić tęga głowa. A sposób wypowiedzi w wywiadach? Oceńcie sami.

Cała prawda wyjdzie na jaw już wkrótce. Ale trzeba przyznać, że oryginalny sposób promocji wydawnictwa.

#TAGI

#Solar
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów