Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Zagraniczy RAP Data premiery nowej płyty Eminema ujawniona - jeszcze w tym roku!

Data premiery nowej płyty Eminema ujawniona - jeszcze w tym roku!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:35:01, 11 październik '17r.

4 lata od poprzedniego krążka - czy coś się stylistycznie zmieni?

I to jest dobre pytanie, gdyż widząc po raz pierwszy Eminema z brodą jest on praktycznie nie do rozpoznania, a już na pewno wizerunkiem daleko odchodzi od jego alter-ego - Slim Shady. Ciekawe, czy ta płyta będzie zrównoważona jak Recovery czy The Marshall Mathers LP 2, czy może dostaniemy trochę więcej pazura. 45 lat skończy już za 6 dni (17 października), ale może kryzys wieku średniego sprawi, że weteran rapu jeszcze nas zaskoczy.

Co do szczegółów nadchodzącego wydawnictwa - wiemy niewiele. Już rok temu przy okazji utworu "Campaign Speech" dostaliśmy informację, że Marshall pracuje nad płytą. Obecnie jego współpracownicy zdradzają szczegóły takie jak ukończenie albumu oraz... data premiery. Serwis znany z plotek i nieprawdziwych informacji - Hits Daily Double - podaje nam, że już 17 listopada ukaże się nowa płyta Eminema. Jednak tutaj jest to być może prawda, gdyż jeden z zawodników grupy D12 zdradził, że album jest skończony, a Shady ma w tradycji przywalić krążkiem właśnie na jesień.

Dodatkowo, lecz jest to prawdopodobnie jedynie plotka, w ten piątek ma się ukazać singiel z nadchodzącego wydawnictwa, na którym gościnnie zobaczymy Pink. Czy tak się stanie - zobaczymy już 13 października.

#TAGI

#Eminem
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów