Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Kafar Dix37 ujawnia pierwszego gościa na Panaceum 2

Kafar Dix37 ujawnia pierwszego gościa na Panaceum 2

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 07:37:57, 12 październik '17r.

Uliczny styl to i uliczni goście.

W ubiegły piątek ruszyła przedsprzedaż drugiej solówki reprezentanta Dixon37 - Kafara, zatytułowana "Panaceum 2: Trzeba Żyć". Po informacjach preorderowych oraz pierwszym singlu, raper wspólnie z DistrictAREA rozpoczął ujawnianie gości, którzy znajdą się na nadchodzącym krążku.


Kafar oficjalnie zapowiedział dzisiaj udział Bonusa RPKa w utworze "JTSNJ", do którego bit wyprodukował Tune Seeker. Kilka dni wcześniej otrzymaliśmy solowy singiel "To Tylko My" oraz informacje na temat zawartości pakietu preorderowego "Panaceum 2", który nabyć można na stronie www.kafardix37.pl. Wytwórnia zapowiada, że największe zaskoczenie w kwestii gości jeszcze przed nami, a całe grono osób zaproszonych na płytę poznamy do końca października.

Premiera płyty planowana jest na 17.11.2017. Album ukaże się nakładem DistrictAREA. Kolejne single usłyszymy niebawem.

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara ezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów