Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Dwa Sławy i dwa złota - za same fizyki!

Dwa Sławy i dwa złota - za same fizyki!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 14:26:19, 12 październik '17r.

Czekali na złota z samych fizyków - jak za starych czasów.

Na wstępie trzeba pogratulować, że panowie zdecydowali się ogłosić to dopiero po sprzedaniu 15.000 fizycznych egzemplarzy. ZPAV ogłosił, że z dniem 11 października 2017 roku albumy "Dandys Flow" oraz "Ludzie Sztosy" dostały wyróżnienia złotej płyty. Są to wydawnictwa ukazane jeszcze spod szyldu Embryo Nagrania, który to duet niedawno opuścił. Obecnie założyli własną wytwórnie X2, za pomocą której planują wydać przyszły album w 2018 roku.  Dłuższe wyjaśnienie sprawy z Markiem Dulewiczem jest tutaj.

Raperzy już w wywiadach wspominali, że "Ludzie Sztosy" swoje złoto miały dużo wcześniej z powodu wliczania streamingu. Obecnie sposób liczenia sprzedaży kompletnie się zmienił, a dla zainteresowanych notka o wliczaniu cyfrowej muzyki.

"Wartość przychodu 20 zł z tytułu pobrań cyfrowych któregokolwiek z tytułów albumu w formie pojedyncze nagranie audio (download), muzyka w tle (ringback tone), dzwonek telefoniczny wykorzystujący wyłącznie oryginalne nagranie (master ringtones), przychód przypisany z tytułu streamingu do danego utworu – jest równoznaczny ze sprzedażą 1 albumu CD lub DVD audio. Sumowany jest przychód każdego z utworów występujących na albumie."

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów