Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP W.E.N.A. wraca z nowym albumem

W.E.N.A. wraca z nowym albumem

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:58:59, 27 październik '17r.

Od kilku dni trwa poruszenie w social mediach W.E.N.Y.

Z internetu zniknęły treści publikowane przez rapera na przestrzeni ostatnich lat. Wudoe w ten sposób chciał zwrócić uwagę na problem, który porusza na swoim zapowiadanym albumie „Niepamięć”. Premiera płyty 1 grudnia.


- Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą zawsze nierozerwalnie łączyłem muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. Odnoszę wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach. „Niepamięć” to też pierwszy album wydany pod własną banderą stąd dla mnie wyjątkowy - mówi W.E.N.A.W piątek, 20 października, W.E.N.A. opublikował fragment nowego utworu. Zamieszczone na facebookowym profilu wideo zniknęło po godzinie. Razem z nim wykasowane zostały pozostałe treści publikowane przez rapera na przestrzeni ostatnich lat. Wyczyszczone zostały również instagramowy profil rapera oraz kanał na YouTube. Przestała funkcjonować oficjalna strona rapera, natomiast z kanału wytwórni Aptaun zniknęły odsłuchy płyt „Wyższe dobro” i „Nowa ziemia”. Kilka dni później raper opublikował wideo, będące refleksją nad specyfiką naszych czasów. W.E.N.A. chciał dosadnie pokazać, jak ulotne są dzisiaj wszystkie sprawy, które w różnych momentach sprawiają wrażenie najważniejszych na świecie.

Album „Niepamięć” ukaże się 1 grudnia 2017 roku nakładem wytwórni Wyższe Dobro. Na płytę złoży się 13 premierowych utworów. Limitowana wersja wydawnictwa z autografem dostępna jedynie przed premierą wzbogacona jest o dodatkowy numer i wlepkę.

#TAGI

#W.E.N.A.
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów