Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Zipera wróci po 13 latach?

Zipera wróci po 13 latach?

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:56:09, 03 listopad '17r.

Wygląda na to, że tak.

Przy okazji rozmowy telefonicznej w serii WuDoo News od TheTruekingsTV, raper Pono, członek legendarnej Zipery, uchyla rąbka tajemnicy co do nadchodzącego wydawnictwa.

"Koncentrujemy się nad tym, żeby wyjść ze studia, skończyć nagrywać, płytę zmixować i zmasterować."

W tym roku mają się pojawić pierwsze single zwiastujące płytę, a sama premiera wydawnictwa odbędzie się raczej w 2018 roku, niżeli w końcówce obecnego. Jaka będzie ta płyta? Pono, Fu i Koras w ciągu tych trzynastu lat sporo się zmienili, a na pewno te starsze grono słuchaczy liczy na oldschoolowy klimat i sznyt.

"Płyta jest osadzona w klasycznym klimacie. Trzymamy się już wypracowanej formy. Lubimy eksperymentować, bawimy się nowymi dźwiękami, ale jeśli chodzi o styl rapowania - jest utrzymany w konwencji Zipery."

Wiemy, że o powrocie tego legendarnego składu słyszymy już od kilku lat, ale prawdopodobnie teraz przyjdzie nam usłyszeć kolejne wydawnictwo. Od albumu "Druga Strona Medalu" z 2004 roku minęło sporo lat, a w rapie pojawiły się trendy, których nikt by nie przewidział w tamtych latach. Pozostaje nam jedynie poczekać na pierwsze single, aby wiedzieć czy powrót Zipery był warty czekania.


#TAGI

#Zipera
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów