Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Szpaku tłumaczy się z wersów wymierzonych w Young Multiego

Szpaku tłumaczy się z wersów wymierzonych w Young Multiego

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:32:52, 07 listopad '17r.

Słuchacze mogą być zaskoczeni po tej wypowiedzi Szpaka.

Przy okazji wywiadu z Yurkoskym raper reprezentujący wytwórnię B.O.R wyjaśnia kilka linijek rzuconych w utworze "Kontrola Jakości", w których zaczepia Young Multiego oraz pośrednio youtuberów.

Przypominamy, że Szpaku za te wersy dostał niemały szacunek od słuchaczy i dużo ludzi zaczęło się nim interesować przez wyżej wymieniony utwór z Paluchem.

"Mam więcej jointów w kielni, niż Young Multi dredów na łbie, auto samo zmienia biegi, jak w gaciach wiozę paczkę" - i to jest wszystko jeżeli mówimy o Young Multim, bo później faktycznie są jakieś pociski, ale te pociski bardziej są skierowane do bajkopisarzy."

Okazuje się jednak, że te wersy... nie były prawdziwe?

"Mi się wydaje, że nawet Young Multi nie jest jakoś obrażony na mnie za te wersy, no a jeśli jest to może do mnie napisać na mój profil, spoko, możemy się zgadać na jakieś piwko, cokolwiek, nie mam z tym problemu żadnego, nikt mu krzywdy nie zrobi."

Szpaku wyjaśnia również to, że nic nie ma tak naprawdę do Multiego oraz do jego potencjalnych odbiorców. Jedynie co to mu osobiście nie podoba się tak tworzony rap.


"Dla mnie to zawsze wszystko jest muzyką, jeśli ludzie się tym bawią, słuchają Young Multiego i cieszą się przy tym, spoko, nie będę przecież hejtował ich z tego powodu"

W tej chwili możemy się zacząć zastanawiać - to po co te linijki były? Raper zamierza wydać niedługo EP pod tytułem "BORuto", którą nagrywa wspólnie z 2K. Czy miałaby być to jedynie akcja promocyjna?


Szpaku na koniec dodaje wyjaśnienia jakoby miał nastąpić beef.

"Na pewno nie będzie takiego beefu, bo wątpię żeby w ogóle Multi chciał się babrać w takie coś. Ja pokazałem swoją perspektywę co na ten temat myślę i tyle. Tym bardziej, że sam jestem fanem tych nowoszkolnych rapów, trapów, sam gram w gry i nie mam nic przeciwko temu, żeby zagrać sobie w jakiegoś LOLa czy cokolwiek."

Spore grono słuchaczy zawiodło się, gdyż liczyło na to, że Szpaku to agresywny gracz na scenie i - jak na Biuro Ochrony Rapu przystało - będzie rozliczał "marnych grajków". Ostatnio brak nam takich mocnych osobowości na scenie. Widzimy jedynie propsy kierowane w najpopularniejszych młodych artystów - Bedoes, Multi - tylko po to, aby nie wdawać się w konflikty.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów