Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Woro&Król feat. Kieru – Bohater (prod. Lazy Rida Beats)

Woro&Król feat. Kieru – Bohater (prod. Lazy Rida Beats)

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:26:03, 08 listopad '17r.

Woro&Król prezentują kolejny singiel „Bohater”. Utwór został nagrany wspólnie z Kieru, znanym m.in. ze współpracy z wieloma raperami w Polsce.

Najnowszy singiel grupy Woro&Król „Bohater” mówi o tym, że tylko ciężka praca, trening oraz wyrzeczenia prowadzą na szczyt i pozwalają stać się bohaterem – bohaterem dla bliskich osób, bohaterem we własnym życiu. Należy tylko przełamywać coraz to większe bariery i stawiać sobie coraz to śmielsze cele. Jak sami podkreślają ich nowy projekt to właśnie kolejny cel, do którego zmierzają.

Gościnnie, jako wokalista, w nowym utworze pojawił się Kieru, który nagrywał m.in. z: Sobota, Tede, Wini, VNM, Matheo, Borixon, Hemp Gru , Popek. Za produkcję „Bohatera” odpowiedzialny jest producent współpracujący z gwiazdami sceny hip hopowej w Stanach Zjednoczonych jak i w Polsce Lazy Rida Beats.

Woro&Król – grupa muzyczna grająca alternatywny rap. Po długiej przygodzie z zespołem NPWM (Najlepszy Przekaz W Mieście) postanowili zrobić coś nowego oraz świeżego na polskiej scenie muzycznej. Woro&Król pracują nad nowym albumem, który promują single: „Wznoszę toast”, „Jestem tu” oraz najnowszy utwór „Bohater”. 

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów