Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Robert Lewandowski producentem wykonawczym nowej płyty Donatana

Robert Lewandowski producentem wykonawczym nowej płyty Donatana

KOMENTARZY: 1
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:20:41, 10 listopad '17r.

Panowie powoli zdradzają szczegóły tajemniczego projektu.

Taka kolaboracja nie jest jedną z codziennych - to przyznamy wszyscy. Napastnik Bayernu okazał się być producentem wykonawczym nadchodzącego materiału od Donatana. Pierwszy trailer już w sieci:"Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic. Już niedługo zaprezentujemy Wam nasz wspólny projekt z udziałem najciekawszych wykonawców z różnych gatunków muzycznych. Będzie OGIEŃ" - napisał pod filmem Robert Lewandowski.

Donatan w swoim ostatnim poście wyjaśnia w punktach o co dokładniej chodzi z tym projektem, a także odpiera zarzuty internautów.

"W odpowiedzi na liczne pytania:
1) Tak, pracujemy nad wspólnym projektem producenckim.
2) Zapraszamy na "pokład" różnych wykonawców z różnych muzycznych klimatów
3) Robert nie będzie śpiewał (wbrew doniesieniom mediów). Jest on Producentem Wykonawczym tego projektu, mimo swojej zajętości bardzo mocno zaangażowanym we wszystkie formy pracy nad materiałem."


Jedna z osób PR-u Roberta w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl dodaje: "Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją."

W przyszłym tygodniu poznamy datę premiery płyty, pierwszego singla oraz tracklistę. Album zostanie wydany nakładem Universal Music Polska.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów