Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Rover - Narkolepsja - kolejny projekt od kieleckiego rapera

Rover - Narkolepsja - kolejny projekt od kieleckiego rapera

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:33:32, 17 listopad '17r.


„Próbuję się tylko uśmiechnąć” to pierwszy singiel promujący album „Narkolepsja” (EP), na którym znalazło się 8 utworów.

Wszystkie powstałe we współpracy z producentem muzycznym BeDone podczas 10-dniowego pobytu Rovera w Anglii. Ambasadorem całego przedsięwzięcia została marka odzieżowa Enemigrant Clothes. Założenie było proste: w ciągu tak krótkiego czasu kreować muzykę tu i teraz, bez jałowych dyskusji i myśleniu o finalnej recepcji. Uruchomić „strumień świadomości”, inspiracji, zachwytu muzyką, który wypaczyło ekonomiczne myślenie o muzyce. „Narkolepsja” to płyta szczególna w karierze wszystkich osób biorących udział w jej powstawaniu. O ile dotychczasowe projekty najczęściej realizowały pewien z góry obrany koncept, o tyle EP jest kwintesencją spontaniczności. Muzyka przemówiła, więc głosem tych, którzy postanowili jej zaufać. Zapraszamy do zapoznania się z niniejszym wydawnictwem. 

„Próbuję się tylko uśmiechnąć” to jeden z najbardziej osobistych utworów w muzycznej karierze Rovera, co potwierdza słowami: „Depresja - długo myślałem jak ugryźć ten temat i jak przedstawić go z pomocą obrazu. W jaki sposób opisać moment, w którym wstanie z łóżka to już nie lada osiągnięcie. Stan, który dotyka wszystkich na dłużej lub krócej, rzadziej lub częściej i znów musimy mierzyć się sami ze sobą. To jeden z najtrudniejszych tematycznie utworów na mojej muzycznej drodze. Temat, który na swój sposób nie jest mi obcy”.

Limitowany nakład, numerowanych i podpisanych 500 egzemplarzy. Wysyłka 15 grudnia.
Preorder do kupienia wyłącznie na: 
https://goo.gl/SUKUce

#TAGI

#Rover
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów