Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Mrozu / Flirtini - Ikar

Mrozu / Flirtini - Ikar

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:05:27, 23 listopad '17r.


“Ikar” to pierwszy singiel promujący czwartą część kompilacji “Heartbreaks & Promises”, która ukaże się wiosną 2018 roku, nakładem wytwórni Asfalt Records.

Sami autorzy o swoim nadchodzącym projekcie: “Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma cenionymi wokalistami i zarówno w naszym jak i odbiorców odczuciu, skończyło się to sporym sukcesem. Czwarta część “Heartbreaks & Promises" będzie niejako kontynuacją poprzedniej. Pojawi się kilka nowych, kojarzonych już nazwisk i wielu zdolnych, świeżych producentów. Nasza scena ma się świetnie i 4. wolumin kompilacji jest po to, żeby dać temu fizyczny dowód.”

Oczywiście padły pytania o wokalistę - Mroza - a twórcy nie pozostawili tego bez odpowiedzi: “Z Mrozem skumplowaliśmy się podczas letniego wyjazdu do Petersburga, tam powstał pomysł na wspólny numer, który znalazłby się na naszej kompilacji. Białe noce w tym pomogły ;). Praca nad singlem zajęła około 3 miesięcy. Do współpracy zaprosiliśm Arka (Rasmentalism), który napisał tekst i Marka (DJ Tort), odpowiedzialnego za linię basową. Mamy nadzieję, że wyszło to wszystkim na dobre. Słyszymy się na wiosnę!”

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów