Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk Deep - Bezahlen

Deep - Bezahlen

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 16:00:00, 27 listopad '17r.

Dzisiaj pojawił się ostatni już odsłuch z płyty poznańskiego rapera Deepa zatytułowanej "Katarakta".

Jako ostatni publicznie pojawił się utwór "Bezahlen". "Katarakta" Deepa, której premiera odbyła się 29 września, zadebiutowała na OLISie na 22 miejscu. Płyta spotkała się z bardzo dobry przyjęciem fanów oraz recenzentów, którzy porównują jej tekstową warstwę do "Wilka Chodnikowego" Bisza.


Album dostępny jest w sklepie wytwórni districtarea.pl oraz w Empikach w całej Polsce.

Jeżeli chcesz wiedzieć czym jest płyta, która tak zaskakuje singlami, pewne wskazówki da Ci opis Deep "Katarakta":

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów