Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Tau komentuje zarabianie na katolikach

Tau komentuje zarabianie na katolikach

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:06:33, 28 listopad '17r.

Raper chce odeprzeć ataki kierowane w jego strone.

Od dłuższego czasu Tau jest atakowany za reklamowanie swojej twórczości wiarą chrześcijańską. Nie podoba się to słuchaczom, jak i raperom - co widać po zmniejszonej ilości gości na jego ostatnich projektach, a scena gospel rapu nie jest u nas tak rozwinięta jak w stanach.

Zdecydował się odnieść do tej sprawy i publicznie napisał post z wyliczeniem jego wydatków oraz zarobków z rapu.

"Hotel, paliwo, jedzenie, stawka, nagłośnienie, klub, a to wszystko dzielone na 3 osoby (gramy z biletów, a nie za stawki). Muszę co miesiąc zapłacić podatek, drugi podatek, pracowników, biuro, utrzymanie rodziny. Skąd się to bierze, że u mnie zawsze jest "na styk"? Większość ludzi słuchających moich płyt nie kupuje ich. Nie oceniam ich, nie sądzę. Kwestia zrozumienia sytuacji.

Mam dwie pary spodni, prawie 15 letnie psujące się auto, mieszkanie na kredyt i średnio kilka koła na koncie, na ruchy. Kiedy wyprodukowałem i wypromowałem album ON (a zrobiłem to dzięki temu, że zamówiliśie preordery) zapłaciłem turbo podatek i zostało mi... 70 zł na koncie. Dosłownie. Pamiętam jak siedziałem w aucie i poczułem lęk, że tego wszystkiego nie udźwignę. I wtedy powiedziałem: Jezu, Ty się tym zajmij. I przyszedł pokój. Mam na utrzymanie rodziny, mam co jeść, mam gdzie spać, na paliwo aby pojechać na spotkanie i koncert, póki co wystarcza. W dużych miastach większa frekwencja koncertowa, a co za tym idzie wyrównują się straty z poprzednich miesięcy. I super. Nie dygam. Bóg zawsze ma dla mnie rozwiązanie. Znam to z praktyki i teorii: „Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane. ” (Mat. 6:33). Co to oznacza? Nie przejmuj się pieniędzmi. Przejmuj się lepiej tym czy żyjesz w łasce uświecającej oraz czy znasz wolę Boga wobec własnego życia. Pieniądze na nic ci się nie przydadzą, gdy nadejdzie śmierć. Bóg osądzi nas z miłości, a nie posiadłości. Dziękuję Bogu, że nie jestem bogaczem i nie mam pragnień by nim być. Bo mogę dopłacić 1000 zł do tego,że... czynię ludziom dobro (sic!) I to jest heroiczny czyn? Jezus zapłacił śmiercią abym miał życie wieczne I to mnie zawstydza. "Ja chcę tak żyć ...". Do zobaczenia na koncertach"

Często się pojawiają wpisy, że przemiana Mediuma w Tau to jedna z gorszych rzeczy w polskim rapie. Jak Wy uważacie?

#TAGI

#Tau
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów