Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Solar o swojej promocji: Wcisnąłem hamulec, bo stwierdziłem, że jest za grubo

Solar o swojej promocji: Wcisnąłem hamulec, bo stwierdziłem, że jest za grubo

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:57:25, 30 listopad '17r.

"Od początku wiedziałem, że jest to akcja podwyższonego ryzyka i zdania mogą być podzielone"

Solar podejmując się takiej, a nie innej promocji płyty wiedział, że ryzykuje wiele ze względu na nietypowy sposób oraz środki, jakie użył przy przedstawieniu swojego performance'u. Raper w rozmowie z Mateuszem Natali przyznaje, że: "Od początku wiedziałem, że jest to akcja podwyższonego ryzyka i zdania mogą być podzielone"

Założyciel SB Maffiji bał się, że pójdzie to za daleko: "W zasadzie nawet spodziewałem się jeszcze większej burzy, dlatego że finałem tej akcji w jej pierwotnym zamyśle miała być sfingowana śmierć, ale już gdzieś tam na ostatniej prostej wcisnąłem hamulec, bo stwierdziłem, że jest za grubo"

Sam po czasie przyznaje, że całą akcję mógł przeprowadzić inaczej oraz lepiej, ale był to czysty spontan i sam nie wiedział jak to wyjdzie. Zapytany o Żabsona i Reto, którzy brali w tym udział, mówi: "Dogadałem z nimi to wcześniej. Co prawda nie mówiłem im w najdrobniejszym szczególe co tam się wydarzy, bo nawet sam tego nie wiedziałem. Wszystko było pojechane na freestyle'u, bo robiłem to też w stanie konkretnego zbombienia, żeby uwiarygodnić akcję stwierdziłem, że jest za grubo"

#TAGI

#Solar
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów