Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP O.S.T.R. - W Drodze Po Szczęście - nowy album w przyszłym roku

O.S.T.R. - W Drodze Po Szczęście - nowy album w przyszłym roku

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:01:36, 15 grudzień '17r.

O.S.T.R. kończy trzecim krążkiem nieformalną trylogię.

Dwa lata po ostatnim studyjnym albumie, O.S.T.R. zapowiada premierę nowego autorskiego albumu na 23 lutego przyszłego roku. Jak wiadomo, ostatni weekend lutego to tradycyjny termin na nową płytę Ostrego. Prace nad pierwszym od czasów “Życia po śmierci” premierowym materiałem trwają od wiosny tego roku. W listopadzie nagrania i mixy dobiegły końca. Producentami muzycznymi płyty są oczywiście Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Słowem, zwycięskiego składu nie zmienia się.

Już wkrótce opublikujemy “Słuch” – pierwszy teledysk promujący album w reżyserii Krzysztofa Grajpera i w obiektywie Mikołaja Sygudy. Kinowy obrazek wyprodukowało studio Film Fiction Adriana Pawłowskiego.

Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście Grzegorz FORIN Piwnicki, który starał się nawiązać jednocześnie do płyt “Podróż zwana życiem” jak i “Życie po śmierci”, czyli do płyt, z którymi nowa pozycja stanowić będzie nieformalną trylogię.

Limitowana wersja płyty jest dostępna jedynie w Asfalt Shopie oraz Empik.com. Drugi krążek będzie zawierał utwory, które nie zostaną opublikowane cyfrowo.


#TAGI

#O.S.T.R.
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów