Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Globus z trasy koncertowej Quebonafide trafił na aukcję

Globus z trasy koncertowej Quebonafide trafił na aukcję

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:18:21, 21 grudzień '17r.

Dochód ze sprzedaży będzie przekazany na cel charytatywny.

Podczas trasy koncertowej, kiedy raper promował swój najnowszy album "Egzotyka", ekipie QueQuality towarzyszył globus, na którym zostały złożone autografy.

"Globus pojawił się na jednym z pierwszych, jesiennych koncertów, na którym graliśmy materiał z 'Egzotyki'. Na początku jedynie jako podarunek (dzięki Malina) i dodatkowa lampka w garderobie. Szybko jednak stał się nieodłącznym elementem całej trasy. Przejechał z nami kilkanaście tysięcy kilometrów i zawsze był na scenie nadając często kierunek, w który Quebonafide zabierał tłumy fanów zebranych w największych halach i na ogromnych festiwalach. Na jednym z ostatnich, jesiennych koncertów Wesoła Ekipa złożyła na nim swoje autografy i tym samym przekazała ten niezwykły i oryginalny gadżet na licytację. Teraz ruch jest po Waszej stronie. Możecie wejść w posiadanie tego wyjątkowego i niepowtarzalnego, z pozoru tylko zwyczajnego globusa, a jednocześnie wesprzeć szczytny cel"

Oczywiście pojawia się apel do najmłodszego grona słuchaczy.

"Jeśli nie masz środków na licytację globusu prosimy o nielicytowanie go. Czasu jest mało a sprawa jest poważna. Chodzi o życie dziecka. Pamiętajcie, że za pomocą strony możecie sami wpłacać mniejsze kwoty nie tylko na leczenie Martusi ale i mnóstwa innych potrzebujących. ZRÓBMY RAZEM COŚ DOBREGO!"

Piękny gest ze strony Wesołej Ekipy. Licytacja trwa jedynie do jutra - 22 grudnia.

Link do aukcji: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7098174334#thumb/10
Historia Martusi: https://www.siepomaga.pl/ocal-martusie


×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów