Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Tede po raz pierwszy o solówce z Peją

Tede po raz pierwszy o solówce z Peją

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:40:48, 21 grudzień '17r.

Raper po raz pierwszy wypowiedział się o (nie)ciekawej sytuacji.

Beef pomiędzy Peją a Tede jest znany nawet przeciętnemu słuchaczowi rapu, a nawet swego czasu wyszedł on poza ramy hip-hopu. Również to, że poznański raper lubi blokować koncerty, a ten z Warszawy zaczepia w co drugim utworze, nie jest nam takie obce. Okazuje się, że na ostatniej płycie TDFa "SKRRRT" w kawałku "DZIUP L.A." padły wersy o spotkaniu się obu artystów.

"Nie mam ziomków z Atlanty, byłem pod kinem Atlantic
Żaden tam ze mnie Bandit poza tym tamtym to klient na blunty"

I właśnie o tej sytuacji Tede postanowił wypowiedzieć się w wywiadzie z Filipem Nowobilskim.

"Nie wiem czy powinieniem o tym mówić jak się z nim widziałem. To nie byłoby dla niego dobre. Na solo się ze mną umówił. Wyobraź sobie, że człowiek honoru przyszedł na solo w trzynastu i nawet do mnie nie podszedł."

Przez telefon raperzy umówili się na spotkanie pod warszawskim kinem Atlantic, w dniu 10 maja 2015 roku.

"Nie powiedziałem nawet żadnemu koledze o tym. Wziąłem tylko mojego trenera, żeby mnie pozbierał jak mi wpierdoli Rysiu Peja. Pójdę, bo jestem honorowy. Stary, jak zobaczyłem trzynastu gości, to parsknąłem śmiechem. Trzynastu do jednego lamusa, w sensie do mnie i kurwa gościu do mnie nie podszedł, stał w trzecim rzędzie"

Zarzut pójścia na solówkę w kilkunastu gości wydaje się być trafny.

"Nie możesz iść na solo w trzynastu gości, kiedy jesteś Rychem Peją Solufką, który jest gangsterem. Na chuj ci dwunastu adiutantów? Idziesz, gościa ropzierdalasz, beng! A nie idziesz grubą świnię rozpierdolić w trzynastu i nawet do niego nie podchodzisz"

Czy dojdzie kiedykolwiek do porozumienia pomiędzy raperami? Jak narazie nic tego nie zapowiada, ale możemy zawsze na to liczyć.


#TAGI

#Tede#Peja
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów