Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP O.S.T.R. ze świąteczną paczką bitów dla młodych twórców

O.S.T.R. ze świąteczną paczką bitów dla młodych twórców

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:16:20, 27 grudzień '17r.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia O.S.T.R. przygotował trzeci w swojej karierze bezpłatny beat pack dla młodych twórców i opatrzył takim przesłaniem…

“Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Wam i Waszym bliskim zdrowia, miłości, spokoju i spełnienia wszystkich marzeń. Do życzeń nieśmiało dołączam taki mały gwiazdkowy podarek. Wesołych Świąt !!! Dzięki za Wszystko!!!” - O.S.T.R.

Pobranie: https://asfaltshop.pl/product/9657-ostr-xmas-beat-pack-digital/

Utwory instrumentalne zawarte w O.S.T.R. “Xmas Beat Pack” mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez początkujących muzyków/raperów w celach artystycznych non-profit (bez odpłatnego czy w inny sposób komercyjnego charakteru). Licencja obejmuje opracowanie utworów poprzez zmixowanie z własnymi nagraniami wokalnymi celem stworzenia utworu słowno-muzycznego. Utwory zawarte w O.S.T.R. “Xmas Beat Pack” nie mogą być wykorzystywane przez zawodowych muzyków, a także w celu promocji jakiegokolwiek stowarzyszenia, fundacji czy organizacji, a także przez przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie tej działalności.

#TAGI

#O.S.T.R.
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów