Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Maciej Musiał czwartym ambasadorem projektu Nie Zmarnuj Swojego Życia

Maciej Musiał czwartym ambasadorem projektu Nie Zmarnuj Swojego Życia

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:49:51, 27 grudzień '17r.Aktor został ambasadorem projektu profilaktycznego prowadzonego przez Rymcerzy.

Do tej pory, raperzy poruszyli serca 260 000 młodych ludzi na ponad 400 spotkaniach w Polsce i na świecie. W materiale video Maciej Musiał zachęca młodych ludzi do walki o swoje marzenia.

Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów nie jest jedynym celebrytą, który wspiera ten projekt. Na liście ujawnionych ambasadorów znajdziemy bramkarza Jerzego Dudka, aktora Marcina Kwaśnego oraz wokalistę amerykańskiego zespołu „P.O.D.”. – Wystarczy tylko pasja, siła woli i ciężka praca – stwierdza Maciej Musiał w zamieszczonym dziś video. Raperzy Bęsiu i Dj Yonas (Rymcerze) docierają z projektem do młodzieży w szkołach w całej Polsce i za granicą promując dobre postawy, wartości, właściwe wybory. Zachęcają do rozwijania siebie. Przestrzegają przed używkami i marnowaniem życia.

W listopadzie ukazał się album Rymcerzy, który jest muzycznym podsumowaniem ich dotychczasowej działalności profilaktycznej. Gościnnie pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Swojego głosu udzielili m.in.: finalista The Voice of Poland Mateusz Krautwurst, TaLLib (artysta Sony Music) oraz Sonny Sandoval - wokalista amerykańskiego zespołu rockowego P.O.D. (ponad 12 mln sprzedanych albumów na całym świecie).

Organizatorem projektu „Nie Zmarnuj Swojego Życia” jest Fundacja „Edukacja z Wartościami”, w miesiącach listopad-grudzień projekt jest współfinansowany z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Inicjatywę objął patronatem również Rzecznik Praw Dziecka.

#TAGI

#Rymcerze
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów