Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP PRO8L3M zdradza swoje plany wydawnicze na 2018 rok

PRO8L3M zdradza swoje plany wydawnicze na 2018 rok

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:46:45, 29 grudzień '17r.

DJ Steez ujawnia plany muzyczne na 2018 rok.

W rozmowie z newonce.net dowiadujemy się o projektach PRO8L3M. Przede wszystkim muzyczna część duetu - Steez83 - obecnie mieszka w Los Angeles razem ze swoją dziewczyną, co opóźniło jego pewne prace nad projektami.

"Bardzo dużo czasu pochłonęły przeprowadzka, wynajęcie mieszkania, zakup auta, zrobienie prawka itd., ale w końcu zabrałem się za pracę kreatywną. W 2018 planuję dwa wypady do Polski na trasy koncertowe PRO8L3Mu, jedną w kwietniu, jedną w listopadzie.Wiesz, w Los Angeles trzeba mocno pracować nad stylem i robić ciekawe rzeczy, bo oryginalność i styl to jeden z niewielu atutów, jakimi można się wyróżnić. Trzeba też pukać do wielu drzwi i nie bać się porażki, rynek jest mocno nasycony. Nie jest łatwo, ale level jest wyższy, jak już ci się uda to można przeskoczyć dużo wyżej niż robiąc podobne zamieszanie w Polsce. To, nad czym ja pracuję z Pro8l3mem, to nie jest coś, co zainteresuje tutejszy rynek, bo muzyka, którą robię dla naszego składu, mimo rapowego charakteru jest w dużym stopniu zainspirowana kulturą europejską. To jest kwestia przestawienia swojej optyki i wkomponowania się w tutejszy krajobraz muzyczny"

Plany na przyszłość wydają się być ciekawe i bardzo duże.

"Mamy duże plany – pierwszy projekt ujrzy światło dzienne na wiosnę, bardzo mocno skupiamy się nad budowaniem klimatu i mamy fajną wizję, którą będziemy realizować podczas mojego świątecznego pobytu w Polsce. Z kolei na jesieni możecie spodziewać się innej rzeczy od nas… ale na razie nie będę więcej mówił. Ruszyłem także z pracą nad swoim albumem producenckim, więc tak, to będzie ważny i mocny rok!"

Ostatnie wydawictwo duetu to EPka "Hack3d By GH05T 2.0", które pojawiło się kilka miesięcy temu.

#TAGI

#PRO8L3M
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów