Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Borixon: W momencie kiedy przestałem pić moje życie zmieniło się o 180 stopni.

Borixon: W momencie kiedy przestałem pić moje życie zmieniło się o 180 stopni.

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:59:10, 08 styczeń '18r.


Posłuchajcie jednego z najbardziej życiowych wywiadów z Borixonem w ramach kampanii społecznej „Ibiza. Koniec imprezy”.

– ​Chłopaków w moim wieku kręcą ludzie, którzy byli gangsterami, dilerami, otaczali się dziewczynami. (…) Mnie uchroniła rodzina – tak zaczyna się ​wywiad​ zrealizowany przez Fundację Życie w ramach kampanii ​”Ibiza. Koniec imprezy.”

Dane naukowe i statystyczne jednoznacznie wskazują, że dysfunkcyjne relacje i rozpad rodziny mają bezpośrednie przełożenie na wzrost ryzyka zachowań przestępczych dzieci. Badacze nie mają wątpliwości, że harmonijne więzi, zaspokajanie potrzeb emocjonalnych i poczucie bezpieczeństwa w rodzinie znacznie ogranicza prawdopodobieństwo wchodzenia na drogę przestępstwa. Jednocześnie świadomość wpływu rozpadu rodziny na ryzyko zachowań przestępczych dzieci jest w społeczeństwie bardzo niska. Świadczy o tym m.in. wysoka liczba rozwodów każdego roku (ok. 60 tys.) oraz powszechne przekonanie, że rozwód jest standardowym rozwiązaniem w przypadku wystąpienia kryzysu w małżeństwie, niezgodności charakterów a nawet znudzenie współmałżonkiem.

Fundacja Życie realizują​c kampanię „Ibiza. Koniec imprezy.” postanowiła zaprosić do współpracy rapera Borixona ​[Tomasza Przygockiego], który udzielił wyjątkowego wywiadu na temat rodziny, wychowania oraz doświadczeń z okresu młodości, a także środowiska muzycznego.

– ​Moje życie było pod kreską, cały czas byłem w długach. W momencie kiedy przestałem pić moje życie zmieniło się o 180 stopni. Nie mam żadnego długu, to ludzie mi wiszą pieniądze – wyznaje szczerze raper w czasie wywiadu.

​- Postanowiliśmy zaprosić do współpracy przy kampanii rapera Borixona, ponieważ muzycy są dla części społeczeństwa odniesieniem i przykładem​ do postępowania. Treści, które przekazują w twórczości nie zawsze oddają wszystko co chcą przekazać, albo oddzielają sferę prywatną od publicznej. Nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać po tym wywiadzie. Okazało się, że Tomek ma bardzo pouczające doświadczenia i ułożone podejście do życia. Myślę, że ten wywiad będzie dla fanów i innych młodych ludzi bardzo interesujący – mówi Michał Owczarski – prezes Fundacji Życie.

#TAGI

#Borixon
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów