Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Wjazd Na Chatę - B.R.O

Wjazd Na Chatę - B.R.O

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:18:04, 09 styczeń '18r.


Zobacz jak żyje warszawski raper!

W sobotę 6 stycznia na kanale JACK GADOVSKY ukazał się film z serii “Wjazd na Chatę”, w którym Jacek Gadzinowski odwiedza rapera Jakuba Bireckiego, znanego jako B.R.O. Wygląda na to, że polski Youtubowy odpowiednik MTV Cribs, bierze w końcu na ruszt polskich raperów.

Jacek Gadzinowski od 2015 roku na swoim kanale realizuje Wjazdy na Chate odwiedzając popularnych internetowych twórców. Od pewnego czasu można zaobserwować, że we “wjazdach” pojawia się coraz więcej osób spoza “sieci”, jak sportowcy czy właśnie muzycy.

Już w zeszłym roku Jacek nakręcił materiał z SARIUSem, który pod koniec roku wydał Antihype. Nie można pominąć, że Wjazdy odbyły się też u takich twórców jak Popek czy Cypis. 

Jacek przyznaje, że od dawna słucha rapu, ale właśnie projekty z Sariusem i B.R.O. to rozpoczęcie nowego rozdziału w jego działalności na Youtubie. “Od dawna obserwuje rozwój hip hopu na Youtubie, ale zdecydowałem się na budowę widowni związanej z określonymi twórcami, która jasno dawała mi znać, w którym kierunku rozwijać kanał. Obecnie z ponad 500 tysiącami subskrybentów mam większe pole manewru. Nie ukrywam, że robię pod publikę, a moja publiczność chce też oglądać raperów” - pisze Jacek Gadzinowski.

“Wjazd do B.R.O. ma być początkiem serii wjazdów do osób związanych z hip-hopem. Na 2018 planujemy ok. 20 wjazdów do mniej lub bardziej znanych raperów” - dodaje jego manager. “Rozmawiamy z poszczególnymi wytwórniami oraz bezpośrednio z artystami, ale nie mamy jeszcze ustalonej pełnej listy nazwisk. Zwyczajowo polegamy też na społeczności Jacka, która pod jego filmami sugeruje kolejne nazwiska do wjazdów”

 

#TAGI

#B.R.O
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów