Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Teledysk BU - Nadgryziony zębem czasu

BU - Nadgryziony zębem czasu

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:17:56, 10 styczeń '18r.

BU z tytułowym numerem z nadchodzącej płyty

Dziś, 9.01, na MaxFloRecTV trafił nowy utwór BU pt. „Nadgryziony zębem czasu”. Tylko do końca stycznia na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order albumu pod tym samym tytułem. Zamawiając go w przedsprzedaży, można liczyć na takie bonusy, jak: niższa cena, autograf, wlepy czy przedpremierowa wysyłka

Premiera 2. longplay'a BU już 2.02. Na „Nadgryziony zębem czasu” trafi 13 utworów. O klasyczne, hip-hopowe brzmienie krążka zadbają tacy producenci, jak: JazBrothers, DJ Rezume, DJ EDK, Młody, Stahu, Adam L, DJ HWR i Grafit. Ostatni z nich jest współautorem numeru, który dziś pojawił się w sieci.

Jak czytamy na https://maxflosklep.pl/pl/p/BU-Nadgryziony-zebem-czasu-PREORDER/874, na nowej płycie BU powróci do wspomnień. Wydawnictwo ma być bogate w kontrasty. Obok wizji beztroskiej przeszłości nie zabraknąć ma na nim dosadnego komentarza do aktualnej sytuacji społeczno-politycznej.

Dotychczas ukazało się już 5 singli zwiastujących „Nadgryzionego zębem czasu”. Poniżej prezentujemy „Pasjonata”, któremu towarzyszył wideoklip.


#TAGI

#BU
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów