Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP UPOJENI - Upowizja - posse-cut całego labelu!

UPOJENI - Upowizja - posse-cut całego labelu!

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:33:03, 12 styczeń '18r.

„Upowizja” – pierwszy wspólny numer Upojonych!

Swoją premierę ma pierwszy wspólny utwór od całej ekipy pt. "Upowizja". Jest to jednocześnie pierwszy singiel zapowiadający tegoroczny mixtape "UPOJENI".

 – Prace nad numerem trwały jeden dzień, zaczynając od produkcji beat'u, napisania tekstów, nagrania wokali, na realizacji ujęć do klipu kończąc – mówi Jagła, założyciel poznańskiego labelu. – Stąd też sporo naturalności i spontaniczności w przedstawionym utworze. Osoby występujące w teledysku tworzą fundament całej ekipy i jest to, jak dotąd, największy taki projekt od Upojonych. Zabrakło jedynie Buarzei'a, który nie był w stanie dotrzeć, z powodów, na które nie miał wpływu – dodaje.

Zdjęcia do "Upowizji" zostały zrealizowane w Muzycznej Szwalni oraz studiu nagraniowym White Raven Records, gdzie również zarejestrowano wokale. Muzyka to zasługa Adash'a. Za spontaniczne wideo odpowiada ekipa Dotsite.pl, a mixem i masteringiem zajęli się Jagła oraz Adash.

Skład posse cut'a według kolejności: Jagła x BJN x Profesor Smok x pan_adrian x Respo x Carlos x Marianne x Pater x SPC x Fozzfor x StachuYankes x Pejkew.

UPOJENI to około 20-to osobowy label zrzeszający głównie osoby z Poznania i okolic, powstały w 2009-tym roku. W skład Upojonych wchodzą raperzy, wokalistki, producenci muzyczni, muzycy, realizatorzy dźwięku, graficy oraz ekipa zajmująca się realizacją teledysków i wszelkich relacji wideo.

Upojeni Label na fb: https://www.facebook.com/upojenilabel/

Upojeni Label na ig: www.instagram.com/upojeni_label

Upojeni Label na yt: https://www.youtube.com/upojeni

Grupa Upojonych na fb:

https://www.facebook.com/groups/138098266854324/

#TAGI

#UPOJENI
×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów