Bank nasion marichuany
Bank nasion marichuany
Artykuły Polski RAP Reakcja Donia, Czarnego HIFI oraz Donatana na udział Peji w Agencie

Reakcja Donia, Czarnego HIFI oraz Donatana na udział Peji w Agencie

KOMENTARZY: 0
Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:10:22, 12 styczeń '18r.

Prawda jest taka, że najwięksi milczą.

Obrońcy zasad, których nie brak w rapie boją się wypowiedzieć na temat poznańskiego rapera - ze względu na jego pozycję. Jednak Doniu, Czarny HIFI oraz Donatan zareagowali na swoich social mediach. Jedni opowiedzieli się przychylnie, broniąc rapera.

Czarny HIFI: "Peja Slums Attack w Agencie. Szanuję to i czekam. Boję się tylko, że odpadnie szybko jak Vienio bo prawdziwa HipHopowa głowa wywęszy od razu kto jest kto :) Nie pozwolą mu zepsuć programu i dochodu z reklam już na samym początku. Umówmy się. Dlatego moja rada - udawaj, że nie wiesz o co chodzi"

Doniu: "Dla jednych świat się kończy, dla innych to po prostu rozrywka. Hejt na Rycha trwa w najlepsze. To jego wybór ludzie. A ty stań przed lustrem i spójrz sobie w oczy, aż tak ci to przeszkadza? Czy jedna wycieczka artysty, niezależnie z jakiego nurtu, przekreśla jego 20 lat pracy na scenie? Czy już na serio nikt nie używa mózgu? Więcej luzu w #2k18" a na komentarz jednego z fanów pt. "Ale sam mógł wyzywać Tedego od kurw z tvn-u? Hipokryzja level hard" odpowiedział "Oczywiście że mógł! Poniesie właśnie teraz tego konsekwencje, pytanie moje jest inne: czy dla oddanego fana to przekreśla cały dorobek? Bez przesady"

Jednak Donatan, który nie boi się o swoją pozycję (jest producentem i już dawno temu odszedł ze środowiska hip-hopowego), szczerze wyśmiał brak konsekwencji u rapera.

"Ciesze się, że Vin Diesel zmienił zdanie i wystąpi w programie Agent w TVN. To moja odpowiedź na Wasze pytania czemu wolę robić kawałki z Marylą Rodowicz. Ponieważ ...i zabrzmi to kuriozalnie dla Hip-Hop'owego świata: wykonawcy popowi rzadziej udają i częściej są sobą! tadaaaam!" - producent w komentarzu dodał jeszcze - "TVN robi też super koncerty sylwestrowe - wiem, bo sam brałem udział, może w tym roku Vin z Cleo na scenie pokaże co "mama w genach dała".

Nie liczmy na wypowiedzi innych raperów, a szczególnie weteranów sceny, gdyż jest strach dotykać jakąkolwiek wypowiedzią tego, który tworzył hip-hop w Polsce. Na razie nic nam nie pozostało jak czekać, co Ryszard chce przekazać swoim uczestnictwem w programie.

×

This is an alert box.

×

This is an alert box.

Przeczytaj więcej artykułów